• WTD RTXM167-521 GPON OKT 20 KM FH-PON-GP-20 B +
  • WTD RTXM167-521 GPON OKT 20 KM FH-PON-GP-20 B +
  • WTD RTXM167-521 GPON OKT 20 KM FH-PON-GP-20 B +

WTD RTXM167-521 GPON OKT 20 KM FH-PON-GP-20 B +

Stokta var
SKU w129
  • ₺138.51


SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

  • Marka Adı: SMTE
  • Model Numarası: RTXM167-521
  • Condition: New and Original

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 3cm x 8cm x 3cm (1.18in x 3.15in x 1.18in)

İlgili ürünler

1080 p HDMI Video Extender fazla CAT5/6 Kiti

Modeli: LNK-DT100 genel bakış HDMI Üzerinden Ethernet TCP/IP standardı dayanmaktadır. bu iletebilir HD ekran ile yüksek çözünürlüğe kadar 395 ayaklar (120 metre) senin HDMI veya uzak DVI-D kaynağı kullanarak bir CAT5e/6 kablo. TCP/IP standardı avantajı ile , uzatabilirsiniz HD video

  • ₺608.35

10/100/1000 M 4TX + 1FX SC Fiber Portu, Multimode, 1310nm, 500 m, endüstriyel Ethernet Anahtarı

10/100/1000 M 4TX + 1FX SC Fiber Portu, Multimode, 1310nm, 500 m, endüstriyel Ethernet Anahtarı modeli: LNK-GY104GS Serisi genel bakış LNK-GY104GS Serisi yönetilmeyen Ethernet PoE anahtarı sertleştirilmiş endüstriyel ortamı için tasarlanmıştır. hangi hızlı ve istikrarlı

  • ₺977.71

Ücretsiz kargo simplex tek modlu LC/APC Fiber Optik Adaptör/Adptor düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı

özellikler kompakt tasarım Telcordia, ANSI, TIA/EIA, NTT ve JIS uyum yüksek hassas hizalama düşük ekleme ve geri dönüş kaybı ve geri yansıma metal veya plastik konut seçimi, montaj stilleri & flanş seçenekleri uygulamalar : FTTH PON (GPON/EPON) ağ CATV Sistemi telekomünikasyon

  • ₺135.79

2 adet CWDM 1290-G657A-SCAPC-5.5-0.5m Pasif Cihaz

1 Açıklama CICVCHC' Kaba Dalgaboyu Bölmeli Çoklayıcı (CWDM) düşük kaybı ve güvenilir performans gösterir. cihaz pass bantları geniş sahiptir ve yüksek izolasyon, ucuz ve soğutmasız ile işleyen lazerler için ideal, düşük maliyetli ürün olmasını sağlayan CATV için

  • ₺200.97

JAKCOM B3 Akıllı İzle Iletişim Ekipmanları Yeni Kulaklık Kulaklık BT spor kulaklıklar yeni teknoloji Ürünü

JAKCOM B3 Akıllı Izle Yeni Kulaklık Kulaklık BT spor kulaklıklar yeni teknoloji Ürünü 2017 el ücretsiz All in One JAKCOM akıllı bant B3 üç renk mevcut tercihinize için ayrıntılı ürün her eleman için ana parçası JAKCOM B3 vücut ağırlıklı benimser metalik

  • ₺92.28
  • ₺108.58

Kaynağı XP-MR-08-CDFA Tek-mod Modülü XFP-80km-1550nm-10G

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

  • ₺624.65

10/100/1000 M 4G + 2SFP 30 W PoE Güç Endüstriyel PoE Anahtarı

10/100/1000 M 4G + 2SFP 30 W PoE Güç Endüstriyel PoE Anahtarı modeli: LNK-IMC2400GP-SFP Serisi genel bakış The LNK-IMC2400GP-SFP ürünü bir Öz-Yapılandırılmış Sertleştirilmiş sağlayan Ethernet anahtarı 4 port 10/100/1000Base-TX + 2x1000Base-FX SFP portu. 10/100/1000Base-TX

  • ₺1 564.33

STS822 değişebilir bant ile Optik Fiber Optik Fiber Temiz Kasetleri CLE-BOX Temiz Kutusu Ücretsiz kargo

Özellikler STS822 Optik Fiber Temiz Kasetleri ve temiz kasetleri kadm (CLEAN-BOX) widly kullanılan fiber temiz etki alanı içinde CLE-BOX korumak için vazgeçilmez bir aksesuardır ve garanti kaliteli optik bağlantı. en iyi olmayan alkol temizleme yöntemi basitçe ve hızla olan çeşitli

  • ₺122.76
  • ₺153.45

Fotonik SFP Alıcı-verici Modülü SPS-43-48H-HP-TDC-CA Kaynağı

SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin SeeMe hizmeti ulaşın.

  • ₺162.41

ZHWCOMM yüksek kalite TL-550 El Optik Güç Ölçer FC SC yaygın olarak kullanılan adaptörü kafa yüksek hassasiyet ile Ücretsiz Kargo

Ürün Özelliklerini TL550A:-70 ~ + 10 dBm, telekomünikasyon kullanılan, çin Unicom, mobil veri İletişimi ve diğer alanlar TL550C:-50 ~ + 26 dBm, kullanılan radyo ve televizyon, video gözetim ve diğer alanlar Çin Bir enstrüman için varsayılan nakliye modelleri, C modelleri gerekli

  • ₺166.21